Mistrel

Mistrel

Про блогерів та "Країну мрій"

Життя така цікава штука, що ніколи не вгадаєшь, що зміниться за мить.
 10 липня, у суботу зранку я ще була впевнена, що їду у своїх справах до міста, а далі гріти пузо на сонці. Однак уже о 12 годині все змінилося і я знала, що попереду зустріч із блогерами та поїздка на фестиваль. 

Хочу ми із Катрусею і приїхали трохи піздно (бо та клята злива зігнала на фіг усе і усіх), однак Скрипка, який співає наживо - це круто!  Хай хто там лає фест, то його особиста драма, натомість я у захваті! Наступного року включаю фест до списку заходів, які слід відвідати.

І про блогерів...

Ви кльові! Ви такі кльові, що напевно самі про те не здогадуєтесь. 

Рибачка Соня - просто красуня! Орест з його  львівським колоритом - це просто бомба! Інді - чьорт, як можна стільки реготати?! Кукуся така домашня і душевна (а в тій чорній кофті взагалі стала здаватись теплою і мякою). Сліпвокер - цікавий і таємничий у своїх окулярах.

Однак після таких бурхливих вихідних зранку було відчуття, що по мозку в мене хтось катком проїхав. Але вже все добре :) Цілую всіх, до нових зустрічей де завгодно!

З.І. Хлопці, мене після вас перемкнуло на українську. Не знаю, на скільки мене вистачить, але результат вашого спілкування ви бачите перед собою.

Гарнюня Соня
Веселий Інді
Загадковий Сліпвокер
Усі інші :)

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (2)

Показать смайлы

Комментариев: 40

Та я тут взагалі намагаюся свій зад відірвати від компа і щось зробити. Однак бачу, що марно.

Календарь
Октябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Интересы
аромат свежего хлеба, велосипед, венские булочки, все новое и неизведанное, глинтвейн, дайвинг, кофе, море, общение с друзьями, песни у костра, посиделки до рассвета, путешествия, ролевое моделирование, ролики, чай
ОБОЗ.ua